Összefoglaló a HUNharcos versenyről

Iskolánk csapata először képviseltette magát a "Hun Harcos" versenysorozatban, a 2019.12.07-én megrendezett, Mikulás Sprint diákfutamon.

A versenyre, az iskola képviseletében, két csapatot delegáltunk "Weiss Rendész" és "Weiss Kadét" néven. A hideg és fagyos időjárás ellenére is nagy létszámban jöttek a magukat megmérettetni kívánó, lelkes csapatok. A jó erőt, állóképességet és ügyességet igénylő, változatos elemekkel teli pályát mindkét csapatunk nagyszerűen versenyezve, egymást segítve, igazi csapatként teljesítette, aminek meg is lett az eredménye.

Középiskolás fiú kategóriában a "Weiss Rendész" csapata a 2. helyen, míg a középiskolás vegyes kategóriában a "Weiss Kadét" csapata az 1. helyen végzett.

Csapatok:
"Weiss Rendész": Horváth Attila, Kiss Róbert, Sztipánkovics Tódor, Tóth János.
"Weiss Kadét": Erdélyi Ajtony, Molnár Zsolt Márton, Pavlovics Misell, Vácz Márk.

Gratulálunk a versenyzőknek!
Cseh István