Sport / Verseny

Brnói Olimpiai Reménységek Versenyén

Kup Barnabás, 10.B osztályos tanuló - aki a Csepeli Evezőklub tagja és serdülő 2. korosztályos válogatott evezős - 2024. május 10-én a brnói Olimpiai Reménységek Versenyén aranyérmet szerzett.

Kazinczy-érem

2024. április 21-én fejeződött be Győrött a Kazinczy Ferencről elnevezett Szép Magyar Beszéd verseny 58. Kárpát-medencei döntője. Iskolánkat Albrikowski Tímea 12/R osztályos tanuló képviselte, aki Kazinczy-érmes lett!

Szépírók és rovók ünnepe – „a nagyság kézjele”

Szépírás a Kézírás és Ékes Rovás országos vetélkedőink döntőjére került sor április 23-án.

Rendőrnap

Hatalmas élmény minden évben a Városligetben megrendezésre kerülő Országos Rendőr- és Tűzoltónap. 2024. április 27-én iskolánk egyik közszolgálati technikus - 10G- osztályának egy része képviselte iskolánkat a rendkívül szerteágazó ismereteket is felölelő kérdéssor kitöltése során.

Sportlövő siker a Diákolimpián

2024. április 19-én került megrendezésre a sportlövők számára a Diákolimpia Budapest vármegyei döntője.

Nyuszi Kupa

Csepel TC által szervezett első nyuszi kupán iskolánkat egy nagyon lelkes lány csapat képviselte ahol végül két győzelemmel és egy vereséggel 2. helyezést sikerült elérnünk!

Skills Junior verseny

A Skills Junior 2024 verseny webfejlesztő kategóriájában iskolánk négy tanulója indult. A versenyen résztvevők száma 500 körül volt.

TöriTusa

Iskolánkban, 2024. március 27-én első alkalommal került megrendezésre a TöriTusa. 11-12-esekből álló öt csapat mérte össze erejét, hat történelemhez kapcsolódó, kihívásokat tartogató állomáson és egy végső nagy történelmi kvízjátékban.

Magyarok Európában – Világraszóló magyar sportsikerek vetélkedő

A Szakmai Középiskolásokért Egyesület idén is megrendezte országos közismereti versenyeit, melyek közül a „Magyarok Európában” elnevezésű vetélkedő központjában híres sportolónőink, olimpikonjaink álltak.

Pénz7 2024

Ez év március 6.-án - mint az ismeretes - a PÉNZ 7 a pénzügyi és vállalkozói témahét keretében megszervezett vetélkedőn a 10. -es osztályok 3 fős csapatai vettek részt. A 12. C osztály ezzel párhuzamosan pénzügyi számítási feladatokat oldott meg.