Beszámoló

Sportlövő siker a Diákolimpián

2024. április 19-én került megrendezésre a sportlövők számára a Diákolimpia Budapest vármegyei döntője.

Rendhagyó nap

Idén április 3-án immár második alkalommal megrendezésre került hagyományossá váló rendhagyó napunk.

Nyuszi Kupa

Csepel TC által szervezett első nyuszi kupán iskolánkat egy nagyon lelkes lány csapat képviselte ahol végül két győzelemmel és egy vereséggel 2. helyezést sikerült elérnünk!

Skills Junior verseny

A Skills Junior 2024 verseny webfejlesztő kategóriájában iskolánk négy tanulója indult. A versenyen résztvevők száma 500 körül volt.

TöriTusa

Iskolánkban, 2024. március 27-én első alkalommal került megrendezésre a TöriTusa. 11-12-esekből álló öt csapat mérte össze erejét, hat történelemhez kapcsolódó, kihívásokat tartogató állomáson és egy végső nagy történelmi kvízjátékban.

Magyarok Európában – Világraszóló magyar sportsikerek vetélkedő

A Szakmai Középiskolásokért Egyesület idén is megrendezte országos közismereti versenyeit, melyek közül a „Magyarok Európában” elnevezésű vetélkedő központjában híres sportolónőink, olimpikonjaink álltak.

Itt az idő! - emlékműsor

A március 15-i nemzeti ünnep alkalmából iskolánk diákjai színdarabot adtak elő Március 15. – Itt az idő! címmel.

Ideiglenes Felvételi Jegyzék

Az oktatási azonosító megadásával lekérdezhető az ideiglenes felvételi rangsor minden megjelölt szakmához külön-külön.

2024. április 8-án és 10-én a felvételi vizsgák eredményei alapján a tanulóknak, szülőkkel együtt lehetőségük van az eredeti továbbtanulási szándékuk megváltoztatására, a rangsorok módosítására az általános iskolában.

Pénz7 2024

Ez év március 6.-án - mint az ismeretes - a PÉNZ 7 a pénzügyi és vállalkozói témahét keretében megszervezett vetélkedőn a 10. -es osztályok 3 fős csapatai vettek részt. A 12. C osztály ezzel párhuzamosan pénzügyi számítási feladatokat oldott meg.

Fair Play Cup

Mai napon a Fair Play Cup tavaszi fordulóján vettünk részt, ahol a diákok elképesztő teljesítményt nyújtottak.