Különdíjasaink a Szép Magyar Beszéd verseny döntőjében

Április 19-én lezárult a versenyek versenye, ahol a fiatalok három napon keresztül a helyes és szép magyar kiejtésben mérettették meg magukat.
A Kazinczyról elnevezett 60. Szép Magyar Beszéd verseny Kárpát-medencei döntőjén Szomorú Csaba (12/C) és Gergely Richárd (12/E) tanulókat az Anyanyelvápolók Szövetsége különdíjban részesítette.
Gratulálunk mindkét tanulónknak és felkészítő tanáruknak, Keppel Gyulának!