Mozgásra hangolva

Sportrendezvények várnak rátok egész novemberben. Kollégiumi diákok, iskolai diákok és csepeli általános iskolások egyaránt versenyezhetnek. Figyeljétek a kihelyezett plakátokat! Legvégül eredményhírdetés: Keressük az iskola (és a kollégium:) legjobb sportolóját!

• október 22.
    Kollégiumi diákok atlétikai versenye
  • november 04.
    a 10. évfolyam úszó és atlétika versenye
  • november 05.
    a Fővárosi Kollégiumok közötti labdarúgó bajnokság döntője, és a 11. és 12. évfolyam úszóversenye
  • november 06.
    a 9. évfolyam úszó és atlétika versenye
  • november 07.
    a Kollégiumi diákok úszóversenye
  • november 11.
    a 10. évfolyam úszó és atlétika versenye
  • november 12.
    a csepeli általános iskolák és az iskolánk 9. évfolyam diákjai közötti kispályás labdarúgó tornaversenye
  • november 13.
    a 9. évfolyam úszó és atlétika versenye
  • november 14.
    a 11. és 12. évfolyam atlétika versenye
  • november 15.
    „Az iskola legjobb sportolója” és „A kollégium legjobb sportolója” cím eredményének kihirdetése.

Intézményünk az Emberi Erőforrás Minisztérium által „A tehetségazonosító diák-sportversenyek támogatására” kiírt pályázatát megnyerte. A „Mozgásra hangolva Csepelen!” elnevezésű projektünk (NTP-SV-MPA-12-080) keretében rendezzük meg a felsorolt sportversenyeket.

Eredményhirdetés:
2013. december 05. csütörtök - 9:45