Iskolánk 2023 augusztusában lezárult „ERASMUS” projektje

A 2020-ban elnyert akkreditációnk révén tanulóink újabb sikeres Erasmus szakmai gyakorlatokat teljesítettek, illetve szaktanáraink hasznos szakmai látogatásokat tettek partnereiknél. 35 fő diákunk és 21 szaktanárunk vehetett részt a most zárult projektben.

Partnereink között voltak már olyanok, akikkel több éve folytatunk kölcsönös előnyökön alapuló kooperációt, de akadt közöttük új is.

Iskolai kirándulás

Az iskolai tanév kezdetével nem csak a tanulás, hanem a programok, a közösségi élet is felpezsdült.

Idén a közös kirándulások első izgalmas állomása a gyadai tanösvény volt.
Jó hangulatú, kihívásokkal teli kaland volt!

Diáksport Napja

Évről-évre csatlakozunk az Európai Diáksport Naphoz, így idén szeptember 29-én is sportolt az egész iskola.

Ezúttal is 16 helyszínen váltották egymást kettesével, az osztályok játékosan versengve. A már ismert sportágak és játékok mellett (pl. foci, kézilabda, kosárlabda, kidobós, floorball, kislabdahajítás, kötélhúzás, lövészet, akadálypálya, stb), idén a japán kardvívás és a szkander is helyett kapott a programok között. A diákok lelkesen vették sorra az állomásokat és a visszajelzések alapján jövőre is közös mozgással ünneplünk majd szeptember utolsó péntekén.