A honlapról

A https://wm-iskola.hu weboldal a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium hivatalos információs honlapja, amely folyamatosan frissülve aktuális híreket, beszámolókat, multimédiás tartalmakat közöl az iskola és a kollégium mindenkori tevékenységéről.

A honlap a 2007. év óta folyamatos fejlesztés közben működik. Az intézmény névváltoztatását követően a jelenlegi domain alatt 2012. szeptember 16-án kezdte meg működését.

A honlap tartalma publikus és a forrás megjelölésével tovább osztható, kivéve ahol ezt másképp jelöljük, illetve harmadik féltől származó tartalom jogtulajdonosa másképp nem rendelkezik.

Technikai információk

Jelen honlap a W3C HTML 5.0 és CSS 3.0 szabványokon alapulva a legtöbb és széles körben használt böngészővel kompatibilis, a keretrendszer és a tartalom jelentős része mobil eszközökre optimalizált. A honlap az Internet Explorer 8-as verzióját nem támogatja.

Támogatott platformok és böngészők

Chrome Firefox Internet Explorer Opera Safari