LÁSS, NE CSAK NÉZZ! Budapest, a fény városa – diákszemmel

A Főpolgármesteri Hivatal Kulturális, Sport, Köznevelési, Egészségügyi és Szociálpolitikai Főosztálya az „Iskolakapun kívüli tevékenység" keretében Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárral közösen meghirdette a LÁSS, NE CSAK NÉZZ! Budapest, a fény városa – diákszemmel digitális fotópályázatát. A pályázatra minden budapesti székhelyű köznevelési intézményben nappali rendszerű oktatásban tanuló általános- és középiskolás diák jelentkezhetett.

Iskolánkat két tanuló képviselte – Kiss Roland és Lugosi Márk 10. B. osztályos tanulók. Az elbírálás két korosztályi csoport szerint történt: I. kategória: 10-14 év között, II. kategória: 15-19 év között.

Lugosi Márk az I. kategóriában I. helyezést ért el „Ködbe zárva” című fotójával, míg Kiss Roland a II. kategóriában III. helyezést ért el „Hajnali fények” című alkotásával.

Felkészítő tanár: Balogh Beáta