Honvédelmi Airsoft Szituációs Lővészverseny

2022.12.16.-án honvéd kadétjaink 6 csapattal képviselték Iskolánkat a Honvédelmi Sportszövetség által, Honvéd Kadét Program résztvevői számára kiírt, V. Honvédelmi Airsoft Szituációs Lővészversenyen. A csapataink egymással versenyeztek, de eredményeik felkerülnek az országos összesített listára is, ahol az abszolút győztesek kihirdetésére később került sor.

A verseny, három, nehéz elemekkel teli pályán zajlott, ahol a versenyzők, - jó hangulatban - pisztoly, géppisztoly és gépkarabély versenyszámban mérhették össze felkészültségüket, tudásukat. Kadétjaink, a rendezők szerint is szép teljesítményt nyújtottak, és eredményeikkel megállták a helyüket, a 23 iskolát felvonultató országos mezőnyben is.

Csapat helyezések:

1. Pavlovics Misell, Kálóczi Regina, Polyák Luca alkotta 12.H és 9.H közös csapat
  2. Szili Géza, Göröcs Márton, Gere Zalán alkotta 10.H csapata
  3. Molnár Zsolt Marci, Kárer Soma, Maursky Márk alkotta 9.H és 12.H közös csapat

Egyén helyezések:

1. Pavlovics Misell 12.H