Qualitas Kupa

Második alkalommal vettünk részt ezen a középiskolás kupán, ahol igazolt labdarúgók is játszhattak. Idén már nyolc csapat lépett pályára ezen az igen színvonalas tornán. Csapatunk volt a legfiatalabb a mezőnyben. A szabályok szerint egy tanár is szerepelhetett a csapatban, nálunk ez Erdős András tanár úr volt.

Három 0:0 ás döntetlen után (a végső győztes Pogány Frigyes SZKI ellen is 0:0-át értünk el) az utolsó helyosztó mérkőzésen 2:0-ra kikaptunk, így végül a 6. helyezést szereztük meg. A fiúk maximálisan helyt álltak.

A megmérettetés időpontja: 2017.05.31. helyszíne a Soroksári Sportcsarnok volt.

Résztvevő tanulók:

Füzesi Zoltán – 9.D
Hamar Milán – 9.D
Rostás Roland – 9.R
Mészáros Krisztián – 9.R
Halászi Dominik – 10.R
Döbröczöni Csaba – 10.R
Végh Krisztián – 10.R
Kovács Péter – 10.R

Eredmények:

Erzsébet Királyné SZKI Weiss SZKI 0:0
Pogány Frigyes SZKI Weiss SZKI 0:0
Trefort Ágoston Gimnázium Weiss SZKI 0:0
Ganz Ábrahám SZKI Weiss SZKI 2:0

Fényképek