A Zrínyi család - komplex verseny

Zrínyi kirohanása

Iskolánkban a humán munkaközösség szervezésében 2021. november 16-tól december 17-ig került megrendezésre „A Zrínyi család” elnevezésű komplex verseny 3 fordulóban.

A kb. 60 főnyi versenyzőgárda az I. fordulóban a Zrínyi családot mutatta be szabadon választott tartalommal, táblázatba rendezetten.

A Zrínyi család híres-neves személyiségei a tetteikkel folyamatosan megihletik az utókort. Ennek megjelenítésére a diákok saját szakmájának, érdeklődésének megfelelően adott lehetőséget a II. forduló feladata.

A III. forduló során a 13+1 kérdést tartalmazó TOTÓ mérte a versenyzők történelmi tudását, tájékozódási képességét.

Igényes munkák születtek; így hosszú mérlegelés után sikerült kiválasztani a 3 legjobb, legszínvonalasabb összteljesítményt nyújtó csapatot.

Minden résztvevőnek köszönjük a sok szép munkát…; így tovább!

Nagy Klára tanárnő

Gratulálunk a győzteseknek!

1. helyezett a 12/e csapata – Bús Tamás Ferenc, Erdős Ádám András
  2. helyezett a 10/h csapata – Fajth Bálint Zoltán, Kemecsei Balázs, Tranacsik Leila, Turóczi Patrik Richárd