Tanévkezdő tájékoztatás

WEISS Tanévkezdő tájékoztatás

Bízunk benne, hogy mindannyian kipihentétek magatokat, feltöltődve, újult erővel kezdhetjük az új tanévet. A tanév hagyományos keretek között – a mindannyiunk számára kötelező érvényű biztonsági intézkedések betartása mellett – kezdődik. A tankönyvek átvételéről és ütemezéséről az osztályfőnökök adnak tájékoztatást.

Tanévnyitó – 2020. szeptember 1. kedd

• 9. és 12. évfolyam: 8:00 órai kezdettel.
  • 10. és 11. évfolyam: 9:00 órai kezdettel.
  • Megjelenés: fekete alj-fehér ing/blúz ünneplőben.
  • A tanévnyitót 3 osztályfőnöki óra követi.

Kötelező biztonsági intézkedések a járványügyi helyzet idejére:

• Kerüljük a testi kontaktust!
  • Amennyiben van rá lehetőség, az iskolába gyalog, kerékpárral, motorral gyertek!
  • Távolságtartás (1,5 méter) mindenhol erősen ajánlott.
  • Maszk használata tanórán kívül a folyosókon, mosdókban, közösségi terekben kötelező az épületen belül.
  • Mosdóhasználat: csoportosulás nélkül (mosdónként 2 fő). Ügyeljünk a tisztaságra, és a kézmosás alapvető szabályaira.
  • Kézfertőtlenítő használata kötelező!
  • A tanórákon az adott órát tartó pedagógus kérheti, hogy használjatok szájmaszkot. Legyetek erre tekintettel!
  • Véletlenszerűen, érintésmentes lázmérővel testhőmérséklet mérésére sor kerülhet az intézményben.
  • A testnevelés és sportkör órákat időjárástól függően a szabad levegőn igyekszünk megtartani, legyen nálatok megfelelő sportfelszerelés!

A tanév során előre láthatólag a szülői értekezletek, fogadó órák elmaradnak, ezeket online térben, vagy telefonon a szaktanárral előre egyeztetett időpontban lesz lehetőség pótolni. Kérjük, hogy a tanulói ügyek intézését is lehetőleg szülő jelenléte nélkül oldjátok meg, hiszen már majdnem felnőttek vagytok! Vigyázzunk egymásra!

Szeretettel várunk benneteket!