Szelektív hulladékgyűjtés

Szelektív hulladékgyűjtés 2022. 10.H

Ebben az évben elhatároztuk, hogy nagyobb figyelmet fordítunk az iskolában keletkező hulladékok szelektív gyűjtésére.

Versenyt is hirdettünk, hogy még érdekeltebbé tegyük a tanulóközösségeket. Számos osztály csatlakozott a kezdeményezéshez. Egyesek szerencsésebb helyzetben vannak mert, többet tartózkodnak a saját osztálytermükben-így a hulladékok gyűjtése is célirányosabban működik esetükben.

Nagyon ügyesen végzik a vállalt feladatukat a 10.d, a 9.c osztályosok is, de mindenkit felülmúlva eddig magasan vezetik a versenyben a mezőnyt a 10.h osztályosok, akiket osztályfőnökük, Vitányi Tímea kiemelkedően jól tudott motiválni erre a hasznos feladatra. Szeretnénk, ha mindenki példát venne róluk.

Ezért is tesszük közzé azokat a képeket, amelyek a 10.h osztályról készültek a jókedvű tevékenység közben.

További jó munkát kívánunk nekik is!

Tanév végén a legügyesebb osztály természetesen jutalomban részesül.