Szakmai órák helyi óraterve

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A szakmai órák helyi óraterve, nappalis diákok számára az alábbiakban olvasható.

A következő 4 hét gyakorlati óráit tömbösítve, oldottuk meg. A csoportok beosztása nem változott az eddig megszokottakhoz képest. Kérem ennek megfelelően látogassátok a kijelölt napon az órákat. Amely osztály számára nem jelöltünk ki kontakt órákat, azon osztályok az on-line térben fogják a szakmai gyakorlati óráikat végezni. A kollégiumi igényét minden kollégista a nevelőtanára felé jelezze. Számotokra csak a kontakt napok alkalmával van lehetőség a szálláshelyen tartózkodni. Kérem az intézkedési terv gyakorlati órákra vonatkozó pontjait szigorúan tartsátok be, amely előírja a szakmai gyakorlati órák alatti maszkviselés szabályát.

Szakmai órák helyi óraterve [xlsx]

Az esti képzések a megszokott órarend szerint folytatódnak, 16:00 - 18:00 óra között, az alábbiak szerint:

Informatika, Pénzügy:
14. PER osztály csütörtöki órái on-line, Hétfő - Kedd kontakt
13. RES2 osztály hétfői órái on-line, Kedd - Csütörtök - Péntek kontakt

Villanyszerelés:
11.V2 osztály (2019. feb.indult, Tripolszky F. ofő.) Kedd - Szerda kontakt, Csütörtök on-line
11.VE osztály (2019. szept. indult Kreiszné F. M. ofő.) Kedd, Csütörtök kontakt, Szerda on-line
10.VE ( 2020. szept. indult Asztalos J ofő.) csoportbontásban Szerda - Csütörtök kontakt, Kedd on-line
13. PE/ Elektro ( 2020. szept. indult Istvánfi K. ofő.) novemberben teljesen on-line, decemberben Kedd - Szerda - Csütörtök kontakt.

Az oktatók a további órákat a Google Classroomba teszik fel. Itt és az e-KRÉTA segítségével lehet tartani a kapcsolatot iskolánkkal és az oktatókkal.

Mindenkinek jó egészséget és sikeres tanulást kívánok!

Vigyázzunk egymásra!

Herczeg Mária