SUDOKU bajnokság 2019

Iskolánkban immár negyedik alkalommal rendeztük meg a sudoku versenyt március 6.-án. Nemcsak az iskolában, hanem a kollégiumban is meghirdettük a versenyt, sőt a felnőtteket is buzdítottuk a részvételre. A versenyen a diákok mellett iskolánk dolgozói is részt vettek. Hat fordulót terveztünk, és a résztvevőktől függött, hogy adott idő alatt mennyi feladatot tudnak megoldani. A feladatok minden fordulóban nehezedtek. A versenyzők közül az első helyezett 5 fordulón jutott túl, többen is megoldották a negyedik forduló feladatát, köztük az időeredmény döntött.

Első helyezett: Eke Nikolett 12.d
Második helyezett: Petővári Lilla Krisztina 9.g
Harmadik helyezett: Budai Katalin Ágnes 9.g

Felnőttek közül a legeredményesebb Tulvan Mariann volt.

Gratulálunk nekik!

A versenyt Ale Zsuzsanna és Nagy Katalin matematika tanárok szervezték.