RKSZ Rendészeti Magyar Kupa

2019.10.27. Heves

A Weiss Manfréd Békés Harcos Team négy fővel vett részt a Bajnokságon Air soft lövészetben 18 év alatt, 18 év felett, és Open kategóriában. 6 és 12 méterre kellett lőni 10-10 tölténnyel, Glock típussal megegyező fegyverrel. A felnőtt és az Open kategóriában hivatásos állományú rendőrök és katonák is indultak, ami még fényesebbé tette érmeinket.

18 év alatti kategóriában:
Aranyérmes: Kovács Nikolasz (11.P)
Ezüstérmes: Homola Richard (11.P)
18 év feletti kategóriában:
Ezüstérmes: Nagy András (12.G)
Bronzérmes: Illés Dániel (12.G)
Open kategóriában:
Ezüstérmes: Nagy András (12.G)
Bronzérmes: Kovács Nikolasz (11.P)
IV. helyezett: Illés Dániel (12.G)
V. helyezett: Homola Richard (11.P)

Köszönjük a támogatást és a felkészülési lehetőséget a Budapesti Komplex Szakképzési Centrumnak és a Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium vezetésének!

Készülünk a következő megmérettetésre, ami a Katonai kézi tusa szövetség szervezésében lesz novemberben, illetve a február 15-én a Rendészeti Kiképzők szövetsége és Weiss Manfréd Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium közös szervezésében megvalósuló bajnokságra.

Felkészítő tanár: Serflek József