Rendhagyó nap

WM Rendhagyó nap 2024

Idén április 3-án immár második alkalommal megrendezésre került hagyományossá váló rendhagyó napunk.

A Diákönkormányzat által szervezett eseményen 32 osztály 22 helyszínen mérhette össze tudását. A meghosszabbított óraközi szünetekben számos sport és ügyességi versenyen küzdhettek meg diákjaink. Egyik legnépszerűbb programunk a szabaduló szoba volt, ahol a résztvevő osztályok bizonyíthatták leleményességüket, és összetartásukat. Nagy érdeklődés kísérte a repülőgépes szimulátort és a lövészetet is. Sokan voltak kíváncsiak a „Légy egy szünetre más szakon” rendezvényünkre is, ahol Vitányi Tímea Tanárnő ismertette meg a villanyszerelő tanulókat a rendészet alapfeladataival, míg Tájmel és Kavecsánszki tanár urak a villanyszerelő szakma rejtélyeibe kalauzolták el rendész és kadét diákokat. Idén is elraboltuk az osztályfőnököket, akiket különböző nyomok és fejtörök segítségével lehetett csak kiszabadítani fogságukból. Bak Zsuzsa igazgatóhelyettes asszony Codi kutyusa idén is érdekes feladatokkal várta a hozzá látogató diákokat.

Ki kell emelnem a 12. e osztály zenekarát, akik a színes programokban elfáradt diákokat különleges zenei élménnyel szórakoztatták.

Köszönet Ledniczky Zsuzsanna tanárnőnek és DÖK tagjainak a színvonalas szervezést.

További képek...