Qatari ifjúsági utcai foci vb

Qatari ifjúsági utcai foci vb

Qatarban volt az ifjúsági világbajnokság. Qatarba azért jutottam ki, mert folyamatosan edzésre jártam és egyre jobban játszottam. A meccsek jók voltak, voltak erős és közepes erősségű csapatok, és ezért lettünk ötödikek.

Nemcsak mérkőzéseket játszottunk, hanem más dolgokat is csináltunk, pl: konferenciára jártunk, iskolát látogattunk, úsztunk a tengerben. De az így is felejthetetlen marad, a rengeteg közös dobolás, éneklés busz utakon, a vízi csaták a tengerben, a remek kis focis előadásunk a (Hamilton International School) színpadán. Többféle származású játékos volt a csapatunkban, de Magyarországot képviselve fociztunk. A időjárás nagyon jó volt, sütött a nap és meleg volt október közepén.

Nagyon őrültem hogy repülővel utazhattam barátaimmal, most először az életemben és hogy új embereket és kultúrákat ismerhettem meg. Na és persze hogy focizhatok.

Howaidi Adel