OKTV eredmények

OKTV

Iskolánk második alkalommal is részt vett az idei Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen Belügyi- és rendészeti ismeretek érettségi tantárgyból. A megmérettetésre 33 diák jelentkezett, és az első forduló rendkívül nehéz akadályát sikerrel vette 5 tanulónk, mellyel bejutottak az országos verseny döntőjébe.

A döntőt a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi karán rendezték 2022. márciusában. A 30 versenyző közül Farkas Máté 12ABX osztály tanulója 11. helyezett lett, Kovács Ákos 12R osztályos tanuló 19. helyet érte el- ezzel 50 plusz pontot szereztek maguknak a felvételi eljárásban. Juhász Lili 12R osztályos tanuló 21., míg Gulrich Eszter 12G osztályos tanuló 26., Koplányi Rita 30. helyet érték el, és 25 plusz ponttal vághatnak neki a felvételi eljárásnak.

Rendkívül büszkék vagyunk az összes tanulónkra, hogy ilyen ügyesen szerepeltek ezen a komoly versenyen!

Köszönjük a felkészítést iskolánk oktatóinak: Kállai Barbarának, Papp- Csepi Babettnek és Tóthné Vitány Tímeának!

Ezúton is gratulálunk minden résztvevőnek, továbbá köszönjük, hogy sikereitekkel öregbítitek iskolánk hírnevét az ilyen rangos eseményeken!