Mikulás ünnepség

Immár hagyománnyá vált iskolánkban a Mikulás várás. Idén is meglátogatott bennünket a Mikulás öt krampuszával.

Mielőtt megérkezett a Mansfeld terembe a várva várt nagyszakállú, az iskola valamennyi osztálya megtekinthette a Lappföldi Mikulás egy napját.

Zséda dala a Szürke patás végre előcsalogatta a krampuszokat és gazdáját, akik több kilogramm szaloncukorral és csoki mikulással érkeztek.

Mező Melinda 12.bc osztályos diák Anastazia: Volt egy régi december című dallal köszöntötte az összegyűlt ünneplőket.

Ezután ráhangolódtunk Nagy Adri dalával az ünnepekre, majd Herczeg Mária Igazgató Asszony örömmel jutalmazta meg azon tanulókat, akik a különböző tantárgyi versenyeken szép eredményeket értek el. Bizony sok csoki mikulás talált gazdára.

Végezetül a krampuszok kiosztották az osztályfőnököknek az osztályok jól megérdemelt szaloncukrait.

Minden diák feltöltődve és boldogan tért vissza az osztálytermekbe.