Marvel vs DC farsangi vetélkedő

2019. március 4-én egy vetélkedő keretében mérkőztek meg egymással a Marvel és a DC szuperhősök kedvelői.

A Marvel képviseletében a 9.e és a 11.r osztály, a DC képviseletében a 9.abx és a 11.abx mérette meg magát.

Az első feladatban minden csapat kortesbeszédben bemutatta a kedvenc szuperhősét, dicsérve annak külső és jellembéli tulajdonságait a kivételes fizikai képességeik mellett.

A résztvevő tanulók több ügyességi feladatban, rajzos formában, kvíz és teszt keretében is megmutathatták jártasságukat az adott témában.

Iskolánk saját szuperhősét is elképzelték, és megrajzolták a tanulók, különleges képességeik felsorolásával. Nagy derültséget keltett a jó ötletek, találó rajzok bemutatása.

Az ügyességi feladatok között volt futós amőba, luficsata, szétválogatós, csipeszvadászat, székfoglaló is.

A hangulatot fokozta az eredményhirdetés során kiosztott jutalom, a választható poszter és a jelmezbe öltözöttek fotózása.

A szervezésben segítettek Nagy Katalin tanárnőnek: Fráter Zsuzsanna és Balatinczné Pandur Zsófia tanárnők, valamint a 11.abx-ből Egri Szilárd.

Reméljük, jövőre még nagyobb rajongótáborokkal rendezhetjük meg az újszerű vetélkedőt!