A magyar holokauszt emléknapja

A magyar holokauszt emléknapja és az áldozatok emléke előtt tisztelegve iskolánk diákjai egy színdarabot adtak elő Pesti gólem címmel. A darabot Fráter Zsuzsanna tanárnő írta, és Nagy Zsuzsanna tanárnővel közösen rendezte. A díszleteket Tájmel József tanár úr vezetésével a 10. ab osztály két tanulója, Vágó Botond és Bogyó Máté készítették. Az előadás hangosítása Kassai Balázs tanár úrnak köszönhető.

Szereplők:
Rebeka: Ficze Patrícia 13.r osztályos tanuló
Zoltán: Gulyás Levente 13.h osztályos tanuló
Ernő: Szomorú Csaba 12.c osztályos tanuló
Simon: Csengődi Attila 9.abc osztályos tanuló
Nyilasok: Orbán Sándor 9. abc és Szabó Gábor 13.h osztályos tanuló