LEGO Robot Verseny

LEGO Robot Verseny - WEISS csapat

December 13-án, már negyedik alkalommal került megrendezésre a Robot Race Országos Középiskolás Verseny a Soproni Egyetemen, amelyen Tipsz_Miksz nevű csapatunkkal Balogh Szabolcs, Boros Zoltán és Hriazik Tibor képviselte iskolánkat.

Az eredetileg márciusra tervezett, de előrehozott verseny nagy kihívás elé állította a résztvevőket. Telek Andrea, a csapat felkészítő tanára a felkészülésre rendelkezésre álló két hét alatt alapos munkát végzett. Versenyzőink a soron következő feladatokkal találkozva egyre magabiztosabban jutottak előre.

A három részből összeállított futam (különleges fizikai jellegű feladatok elvégzése pontokért, az Arborétumban érzékelők és motorok felkutatása, összegyűjtése, robot programozása a pontokból vásárolt és felkutatott érzékelők felhasználásával) izgalmas feladatokat jelentett tanulóinknak.

Eredményes részvételükhöz gratulálunk! További sikereket kívánunk!

Képtár megtekintése...