Kollégiumi kirándulás a Daru-dombra - Igazi piknik hangulat!

WM Kollégium - Darudomb 2021

Június 3-án, egy csodálatosan friss, napos délutánon jókedvűen és lelkesen indult a Kis-Duna partjára a kollégium diákhada. A cél a Daru-domb volt, a maga 3,5 kilométerével. Zsíroskenyér és újhagyma, valamint Ica néni hagymasalátája várta a megérkező gyerekeket.

A Duna partja igazán szép volt: a csillogó vízen kajakozó, sárkányhajózó és egyéb evezősök, valamint a nádasban bujkáló víziszárnyasok látványában gyönyörködhetett mindenki, aki ide kilátogatott. A színes programnak része volt Heni néni játékarzenálja, Árpi bácsi Dj pultja, a szabadtéri edzőpark és a csúszda kipróbálása, valamint a Daru-domb megmászása, azon található "Ősi elődeink-szoborcsoport" emlékmű megtekintése.

Köszönjük az ötletet és a szervezést Mónika néni, a DÖK és a csoportvezetők lelkes támogatását és a gyalogtúrázók kitartását! Igazán szép nap volt! – Várjuk a folytatást!

Képek a rendezvényről...