Kenus éremeső az MTK-ban és a BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziumban

Fodor Nicholas, iskolánk 11. D osztályos tanulója évek óta ennek a szép sportnak a hódolója. A borongós tavasz számára sikereket hozott, kifizetődött az eddigi befektetett munkája.

Május 8-án, a Győr—Graboplast Maraton Magyar Bajnokságon, Nicholas a korosztályában, hatalmas csatában harmadik helyet szerezte meg c1 18 kilométeren.

Június 1-én a Budapest Bajnokságon serdülő és ifi kenuban nem tudott hibázni, mind a két korosztály 500 és 1000 méteres egyéni számában nyert! Ifiben Nicholas mindkét számot magabiztosan nyerte meg, így korosztályának Budapest Bajnoka. Köszönjük szépen az iskola támogatását, külön kiemelve Baginé Kovács Katalin osztályfőnöknő türelmét és bizalmát.

Sok sikert kívánunk a továbbiakban is! Hajrá Nicholas!!!