Itt az idő! - emlékműsor

A március 15-i nemzeti ünnep alkalmából iskolánk diákjai színdarabot adtak elő Március 15. – Itt az idő! címmel.

A darabban felelevenítették az 1848. március 15-i eseményeket, és emléket állítottak a márciusi ifjaknak. Az iskolai színdarabot Fráter Zsuzsanna tanárnő írta, Nagy Zsuzsanna és Fráter Zsuzsanna tanárnő rendezte. A darab szereplői:

Petőfi Sándor: Máté András | Júlia: Miklós Kíra Roxána | Jókai Mór: Bencze Csaba | Vasvári Pál: Bálan Richárd | Titkosrendőr: Nagy Richárd | Zichy Ferenc helytartó: Turóczi Patrik | Szathmáryné Farkas Lujza: Ficze Patrícia | Irányi Dániel: Horváth Dávid | Parancsnok: Fajth Bálint | Pincér, küldönc, katona: Hriczu Mátyás | Pincér, katona: Seres Patrik | Táncsics Mihály: Gál Dominik | A hangosítást Asztalos Jenő tanár úr biztosította, a díszítés Skoda Noémi tanárnő munkája, a felvételt Dézsi Máté tanuló készítette.

További képek...