Iskolapszichológus online elérése [frissítve:20200319]

Kedves Diákok és Szülők!

Az elmúlt hetek eseményei jelentős változásokat hoztak mindennapjainkba. Ez a rendkívüli időszak mindannyiunk számára sok új kihívást rejt magában, amely számos kérdést és kételyt vethet fel. Szeretném felajánlani az online konzultáció lehetőségét az iskolánkba járó diákoknak és szüleiknek.

Bármilyen felmerülő kérdés vagy probléma esetén (tanulási nehézségek, kortárs vagy családi konfliktusok, nehézségek az új élethelyzet kapcsán, stresszkezelési tanácsok stb.) továbbra is várom megkeresésüket az alábbi elérhetőségen: . Továbbá ezen az e-mail címen tudnak időpontot kérni konzultációra is, melyet online formában, Skype-on fogunk megtartani.

Frissítés 2020.03.19.

Az elmúlt napokban egy honlapon dolgoztam, ami reményeim szerint segítségül szolgálhat a Weisses közösségnek. Még kezdeti fázisban van, de szeretném folyamatosan frissítgetni majd.

https://weisspszichologus.wixsite.com/wm-iskola

Németh-Böcz Dorottya
Pszichológus