Implom József Helyesírási Verseny

helyesírás

Lezajlott az Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulója, melyen szép számmal vettek részt diákok. A verseny sikerességét mutatja, hogy a legjobb eredményeket elérőket csak néhány pontszámnyi különbség választotta el.

Ebben a szoros küzdelemben végül az első helyezést Szénási Vivien 11.e osztályos tanuló érte el, aki így iskolánkat képviselheti az Implom József Helyesírási Verseny 2., városi fordulójában szakgimnázium, technikum kategóriában. Második helyezést ért el Magyar Dániel 12.e osztályos tanuló és harmadik helyezést ért el Tessényi Bálint 11.c osztályos tanuló. Különdíjat kapott, és az iskolát képviselheti az Implom József Helyesírási Verseny városi fordulójában szakképző iskola kategóriában Kelemen Krisztofer 10. szmf osztályos tanuló.

Gratulálunk mind a nyerteseknek, mind a résztvevőknek!

A verseny koordinátora:
Fráter Zsuzsanna tanárnő