Honvéd Kadét Kupa Bánkon

Május 28-án az ország 226 kadét tanulója versenyzett az újabb állomáson.

Örömmel vettünk részt ezen a megmérettetésen is, a helyszín pedig igen közel áll hozzánk. Középiskolai Modellező és Lövész Szakosztályunk három alkalommal rendezett már Élethű Hajómodellező Világbajnokságot a helyszínen, a 2019-es VB védnöke Dr. Benkő Tibor honvédelmi miniszter volt.

20 Honvéd Kadét tanulónk (9.H, 10.H) nevezett a versenyre, amely rendkívül komoly próbatétel elé állította őket. Gaszler István és Serflek József tanár urak felkészítésével és egész napos támogatásával maroknyi csapatunk nagyszerűen helytállt. Fegyelmezettségük, kitartásuk példaértékű volt, mindenki figyelmét és elismerését kivívta.

A bajtársias együttműködés, egymás segítése nagy erényük, és ahogyan az online időszak után összeszorított fogakkal végigküzdötték magukat a sokszor nem nekik való pályán, az nagyszerű teljesítmény volt.

Gratulálunk minden csapattagnak és tanáraiknak is!

Kapcsolódó hivatkozások

Képgaléria...
Népes mezőny a honvéd kadét akadályfutó versenyen (honvédelem.hu)