Honvéd Kadét Kupa - Airsoft lövészet

Iskolánk Honvéd Kadétjai a 2021.01.07.-n a Honvédelmi Sportszövetség szervezésében airsoft összetett lövészeti versenyen vettek részt Újpesti Airsoft lövészklubban. Minden kadét évfolyamból jelentkezett tanuló a csapatba. A rendezvényt megelőzően az iskolában lövész felkészülést hajtottunk végre. A feladatokat a helyszínen több eszközzel kellett megoldani. Volt légpuska, légpisztoly, airsoft pisztoly pontlövészet és airsoft géppisztoly szituációs lövészet. Kadétjaink fegyelmezetten és nagy élvezettel eredményesen lőttek. A verseny végén a lőlapok értékelése után kialakult a csapat eredménye. Mivel az iskolák más és más időpontban hajtották végre ugyanezt a lövészetet, ezért a végleges eredményt februárban fogjuk megtudni. Várjuk a végső rangsort és várjuk a következő kadét próbát!

Hajrá Weiss Kadét!