Honvéd Kadét Kupa

Honvéd Kadét Verseny - WEISS

Hét - honvédelmi képzéssel foglalkozó - oktatási intézmény harminc középiskolás tanulója vett részt Püspökszilágyon, szeptember 12-én, a Magyar Honvédség Katonai Háromtusa Bajnokságának Kadét versenyén.

A BKSzC Weiss Manfréd Szakgimnáziumát, Szakközépiskoláját és Kollégiumát Gaszler István osztályfőnök vezetésével négy fő Honvéd Kadét tanulónk képviselte: Pavlovics Misell, Zahár Flóra, Erdélyi Ajtony és Horváth Péter Zsombor.

A diákok légpuskalövészeten, kézigránát-dobásban és futásban küzdöttek a helyezésekért. A jóval erősebb fizikumú csapatok között tanulóink csapatban a hetedik helyezést érték el, Pavlovics Misell kadét pedig nagy büszkeségünkre az egyéni verseny II. helyezését hozta el.

Gratulálunk nekik, és további sikereket kívánunk a Honvéd Kadét képzésben részt vevőknek!