HK szakmai gyakorlat

Iskolánk honvéd kadétjainak az egybefüggő szakmai gyakorlatának egyik állomása volt a szarvasi Honvédelmi Sportközpont.

Rendkívül színvonalas programokban vehettek részt kadétjaink, Sükösd Attila létesítményvezetőnek köszönhetően!

Míg az udvaron szakszerű íjász oktatásban részesültek a tanulók, a másik csoport földreviteleket tanulhatott, akadálypályán próbálhatta ki magát.

A lövészet egy fontos elemét képezte a napnak: az emeleti oktató teremben lézerfegyverekkel mérték össze tudásukat, a lőtéren pedig légfegyverrel, valamint a nap megkoronázásaként Anschütz 0.22 kaliberű kispuskákkal éleslövészetre is sor került!

A nagy meleg, és a távolság sem tudta elvenni kadétjaink kedvét. Egy csodálatos és igazán izgalmas napban volt részünk, amit ezúton is szeretnénk megköszönni a Honvédelmi Sportszövetségnek, és Sükösd Attilának!