HACKATON verseny 2019

A Budapesti Kereskedelmi Kamara által szervezett "Társadalmilag hasznos vállalkozások kitalálása HACKATON verseny" 2019.09.26-án került megrendezésre.

Iskolánk részéről az alábbi diákok vettek részt ezen:
Kecskeméti Dániel, Beri Szebasztián, Hriazik Tibor, Kranabeth Koppány Tibor, Bauer Dominik.

Támogató csapat:
Szabó Doroti, Gáspár Zoltán, Boros Zoltán, Kemény Gyöngyi Luca, Nagy Evelin.

A diákok korlátlan VIP ellátást kaptak üdítő és kávé esetében, valamint délben egy street food büfé várta a résztvevőket. Sajnos nem csak középiskolások voltak a csapatok között, hanem egyetemisták is, sőt egy profi design cég is. Ami a mi diákjainkat illeti jól dolgoztak, jól helyt álltak a versenyen, és a rendezvény után megköszöntem nekik a felelős és igényes munkát, a feladatok ötletes kidolgozásait, és általános felnőtt viselkedésüket. Látszott, hogy a diákoknak van érdeklődésük az ilyen vetélkedők iránt, és szívesen vettek részt.

Selényi József felkészítő tanár