Értesítés a Határtalanul program felfüggesztéséről

Tisztelt Szülő!

Iskolánk igazgatója és magam nevében is sajnálattal értesítjük, hogy az idei HATÁRTALANUL pályázat Romániába, Gyergyószentmiklósra tervezett kirándulása ELMARAD!

Az elmúlt napok koronavírussal kapcsolatos fejleményei indokolttá tették ennek a döntésnek a meghozatalát. A megbetegedések száma nőtt az elmúlt hét óta, valamint a tegnapi nap értesültünk arról is, hogy Romániában bezárják az iskolákat.

A pályázat kiírója, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. honlapján azt olvashatjuk, hogy „vizsgálják a Határtalanul! program 2019. évi pályázatai esetében a megvalósítási időszak általános meghosszabbításának lehetőségét.”

Ennek reményében szeretnénk a következő tanévben megvalósítani tervezett programjainkat!

Azoknak a diákoknak, akik jelentkeztek az idei útra, és a legutolsó jelentkezési listán rajta vannak, újra felajánljuk az utazás lehetőségét.

Budapest, 2020. március 11.

Várkonyi Csaba
projektvezető