Eredményes részvétel a Honvédelmi gyermek és ifjúsági alkotás pályázaton

Eredményes részvétel a Honvédelmi gyermek és ifjúsági alkotás pályázaton

A Magyar Honvédség Parancsnoksága gyermek-és ifjúsági alkotás pályázatán Iskolánk négy diákja – Búzás Levente 11.h., Varga Eszter 11.h., Balogh Nóra 10.h., Kovács Villő 10.h.- készített pályaművet. Az 1700 pályaműből a katonák szakmai zsűrije választotta ki a legszínvonalasabb alkotásokat. Iskolánk négy diákjának alkotása is 2022. decemberében továbbításra kerül a külföldi misszióban szolgálatot teljesítő katonák részére „ Te vagy az Én Hősöm” címmel.

Gratulálunk diákjainknak, és köszönjük, hogy alkotásaikkal segítik a Hazájuktól és családjuktól távol lévő missziós tevékenységet folytató katonák, egy bensőségesebb hangulatú és meghittebb karácsonyi ünnepét.