A CARMA dübörög tovább

CARMA

Iskolánk tanárai lelkesen tanulnak, hogy készen álljanak az októberben induló kísérleti tanórák - lehető legmagasabb - színvonalú megtartására.

A CARMA projektben kidolgozott tanári kézikönyv sikeressége a különböző nemzetiségű tanárok együttműködésén is múlik. Ennek érdekében a projekt egyik partnercége, a Selfinvest Ltd. felkészítő képzést tartott Szófiában annak a 10 finn és magyar tanárnak, akik a CARMA projekt promóciós csapatatként is közreműködnek.

A Szófiában megszervezett tréning 2017. szeptember 26-30-ig sikeresen lezajlott. Lehetőségünk volt megismerkedni az üzleti coaching olyan bevett gyakorlataival, amelyek diákjaink hasznára válhatnak. Ezen kívül láthattunk olyan iskolai és céges jó gyakorlatokat, amelyek inspirálóak lehetnek az életpályamenedzsment-készségek fejlesztésében. készségek fejlesztésében.

Tudjon meg többet a CARMA-projektről!
Regisztráljanak, hogy minél hamarabb értesülhessenek új híreinkről!