Beszámoló a II. Military Multi Shooting verseny eredményhirdetéséről

A tanév első félévében több diákunk vett részt a Honvédelmi Sportszövetség által megrendezett és a ZEN Rendészeti SE Lőterein lebonyolított II. Military Multi Shooting versenysorozaton.

A versenysorozaton három honvéd kadét diákunk ért el helyezést, illetve díjazást:

Fajth Balázs 9. osztályos honvéd kadét tanuló, összesített egyéni I. helyezett, összesített csoportos I. helyezett
Göröcs Márton 11. osztályos honvéd kadét tanuló, összesített csoportos I. helyezett
Szabó Gergő 10. osztályos honvéd kadét tanuló, összesített csoportos I. helyezett

A díjakat dr. Simicskó István, a Honvédelmi Sportszövetség elnöke adta át a diákoknak.

Gratulálunk az eredményekhez és további sikeres felkészülést és eredményes tanulást kívánunk!

Hadik Hotel Budapest
2024. január 23.