Ágnes asszony balladája

2017. április 20-án Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából emlékműsort készí-tett a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma diákjainak egy csoportja.

A műsort egy videoklip indította, melyen a mai fiatalok körében közkedvelt Járai Márk adta elő Arany János: Letészem a lantot című költeményét, megzenésített formában.

Az előadás második részében diákjaink: Szűcs Orsolya, Hajdú Eszter, Horváth Bánk, Ille Ni-kolett, Szinfa Dániel, Cseh Tamás, Minárovics Norman és Mondok Mónika; Arany János: Ág-nes asszony című balladáját színpadi előadásként jelenítették meg. A műsort összeállította és betanította: Nagy Zsuzsanna, Páncsity Zorica.

Képtár...