Erasmus akkreditáció

Iskolánk 2020-ban nyújtotta be a Tempus Közalapítvány felhívására akkreditációs pályázatunkat. Ezt támogatásra méltónak ítélték, így 2021 és 2027 között csak egyszerűsített pályázati űrlapot kell benyújtanunk a célzott támogatás elnyerésére.

Folytathatjuk azon projektjeinket, melyek révén eddig is rengeteg diákunk vehetett részt rendkívül hasznos és tartalmas szakmai gyakorlatokon, illetve szaktanáraink tovább fejleszthetik a partnereinkkel már régebben megkezdett szakmai és módszertani együttműködést.

ERASMUS KA1 projektünk a pandémia árnyékában 2019–22

2019-ben ismét sikerült elnyernünk a Tempus Közalapítvány támogatását a most lezárult mobilitási pályázatunkhoz. Partnereinkkel (Buca Meslek Lisesi - Izmír, Lycée Albert Londres - Cusset, Raahen Ammattiopisto – Raahe, Berufscampus – Schwalmstadt) jól előkészítettük a szakmai programokat, egyeztettük az időpontokat.