2022. évi Kazinczy döntő

2022. április 24-én fejeződött be Győrött a Kazinczy Ferencről elnevezett Szép Magyar Beszéd verseny 56. Kárpát-medencei döntője.

Iskolánkat Bagi István 10/H osztályos tanuló képviselte, aki Kazinczy-érmes lett!

A kötelező szöveg tolmácsolását a bíráló bizottság az összes tanuló közül a legeredményesebbnek értékelte, és ezért megérdemelten különdíjban is részesült.

A díjakat Juhász Judit, az Anyanyelvápolók Szövetségének elnöke adta át.

Gratulálunk Istvánnak és felkészítő tanárának: Keppel Gyulának!

Felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők!

Elnézésüket kell kérnünk, a mai adminisztrációs hiba miatt, amiért három levél ment ki a felvételt nyert diákoknak. Természetesen számukra, postai úton is kiküldjük a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat a héten.

Megnyugtatásképpen az alábbiakban olvashatják az oktatási azonosítók alapján, hogy gyermekük felvételt nyert vagy sem, iskolánkban.

Sok szeretettel várjuk leendő diákjainkat és sok sikert kívánunk azoknak is, akik más iskolába nyertek felvételt.

Tanítás az érettségi vizsgák alatt

A tanítás alakulása május másodikától az írásbeli érettségi időszakban...