Sporteredmény: Almay-Szekeres Zita

Almay-Szekeres Zita 10.H osztályos tanulónk, 3. helyezést ért el a XXVIII. WKF karate diákolimpián

A Magyar Karate Szövetség megbízásából a Magyarországi Goju Ryu Karate Szövetség szervezésében 2021. november 6-án Szigetszentmiklósón megrendezésre kerülő XXVIII. WKF karate diákolimpián Iskolánk 10.H osztályos tanulója Almay-Szekeres Zita a VI. korcsoportban, azóta már barna övesként, harmadik helyezést ért el.

Intézkedési terv

Az intézmény területére belépő személyek számára kötelező a maszk viselése, 2021. november 04-től.

2021. december 01-től az intézménybe belépés csak akkor engedélyezhető, ha a belépőnek koronavírus elleni védettségi igazolása van.

Kivéve:

Frissítve: Rakonczay András temetése

Temetés

Rakonczay András kollégánk temetése 2021. december 15-én 12:45 órakor lesz a Rákoskeresztúri köztemetőben. A család 1-1 szál fehér virágot kért a búcsúzóktól.

Angol, német nyelvi vetélkedő

Október 20-án a 7. órában rendeztük meg a tanév első nyelvi vetélkedőjét a Mansfeld teremben, Honfoglalás témakörben.