Órarend változás

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A Kormány 569/2020. (XII. 9.) Korm. rendelete a védelmi intézkedések alkalmazhatóságának meghosszabbításáról, a 484/2020 (XI.10.) Korm. rendeletet módosítva, az eddigi védekezési intézkedéseket 2021. január 11-ig hosszabbította meg.

Gólyanap

Iskolánk évenként megrendezésre kerülő Gólyanapját is a vírushelyzethez igazítottuk idén.

2020. október 22-én, az őszi szünet előtti utolsó napon iskolánk 9-10-es osztályai részt vettek abban az érdekes vetélkedőben, amely tisztelgett az 1956-os forradalom és szabadságharc hősei előtt. Velük párhuzamosan a 11-12. évfolyamosok Csepel történetével kapcsolatos mozgalmas játéknak voltak részesei.

Nagy öröm volt csoportosan kimozdulni az iskola falai közül, közben egy jót együtt sétálni az őszi napsütésben Csepelen.

Implom József Helyesírási Verseny

Lezajlott az Implom József Helyesírási Verseny iskolai fordulója, melyen szép számmal vettek részt diákok. A verseny sikerességét mutatja, hogy a legjobb eredményeket elérőket csak néhány pontszámnyi különbség választotta el.