Meet-es online órák rendje

Kedves Diákok!

Az alábbiakban követhetitek, mikor lesz az elkövetkező napokban meet-es online órátok, a tanáraitokkal.
Kérem vegyétek komolyan, ezeken az órákon ugyanúgy mint a gyakorlati órákon, a megjelenés kötelező.

Vigyázzatok magatokra, további jó egészséget kívánok mindenkinek!

Október 23. megemlékezés

Iskolánk tanulói, tanárai 2020. október 22-én ismét városismereti akadályversenyen vettek részt. A járványügyi helyzetre való tekintettel szerveztünk kültéri programot a gyerekeknek. A városismereti gyalogtúra időtartama osztályonként, átlagosan 3 óra volt. Minden csoportnak a szervezők által kijelölt útvonalat kellett végigjárni, megkeresni Csepel nevezetességeit, jellegzetes pontjait.

Szakmai órák helyi óraterve

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A szakmai órák helyi óraterve, nappalis diákok számára az alábbiakban olvasható.

Digitális oktatás

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A 484/2020 (XI.10.) Korm. rendelet és a szakképzésért felelős miniszter egyedi miniszteri határozat alapján november 11-től intézményünkben a közismereti és szakmai elméleti tanórákat on-line módon, a Google Classroom segítségével tartjuk meg.