Weiss-es diák, az „Acélkocka” Altisztképzési Rendszerben

FOTÓ: HONVÉDELEM.HU

2020.07.18.-án, a Hősök terén - ünnepélyes keretek között – katonai esküt tettek, a Magyar Honvédség „Acélkocka” Altisztképzési Rendszer, végzős hallgatói.

MH1 bemutatón vettünk részt

Honvéd Kadét tanulóink az MH1 Tűzszerész és Hadihajós Ezrednél ismerkedtek az alakulattal, annak történetével, feladataival és eszközeivel. A speciális gyakorlaton sok új ismerettel, tapasztalattal gazdagodhattak. A Hadikikötőben tett látogatás nagy élmény volt mindannyiuknak.
Köszönet az Ezred minden közreműködőjének a hivatástudat, a szakmaiság és az elhivatottság átadásáért.

Képtár...

Hunherowods

Juhász Attila posztumusz hadnagy, Rózsa János Nándor posztumusz hadnagy, Balázs Ádám posztumusz hadnagy, Kozár Gábor posztumusz hadnagy, az MH 1. Honvéd Tűzszerész és Hadihajós Ezred tűzszerész katonái 4 éve hősi halált haltak szolgálatteljesítés közben.

Tegnap a HUNEOD memorial 2020 országos megemlékezésén vettek részt Honvéd Kadét tanulóink, aki Intézményünket képviselték az eseményen, tisztelegve az elhunytak katonák emlékének.