Beiskolázás 2020

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy amennyiben gyermekük felvételt nyert a Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Weiss Manfréd Szakgimnáziumába, Szakközépiskolájába és Kollégiumába, hamarosan erről tértivevényesen, postai úton értesítést kapnak.

Szakmai vizsgák

Kedves Diákok!

Az április 24-én megjelent egyedi miniszteri határozat alapján, a szakgimnáziumokban, szakközépiskolákban az iskolai rendszerű képzést lezáró komplex szakmai vizsgák megrendezésre kerülnek, az alábbiak szerint:

Gyászjelentés

Fájó szívvel búcsúzunk Pomázi Brigitta kolléganőnktől. Élt 1958- 2020.

Annyira akartam élni,
A betegséget legyőzni,
Búcsúztam volna tőletek,
De erőm nem engedett.
Így búcsú nélkül szívetekben
Tovább élhetek.

Tájékoztató

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

Minden érintettnek nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan átállt az új oktatási rendre. Külön köszönet jár a szülőknek, akik ebben az időszakban segítik gyerekeik tanulását, haladását.

Remélem hamarosan túl leszünk a járványon és személyesen is tudunk találkozni. Addig is a helyzetre való tekintettel iskolánkban a személyes ügyintézés szünetel. Probléma esetén kérjük, hogy írjanak az info@wm-iskola.hu címre.

Vigyázzanak, vigyázzatok magatokra és vegyétek komolyan a tanulást!