A kollégiumban is járt a Mikulás

A kollégisták már délután készültek a Mikulás érkezésére, közösen feldíszítették a kollégium karácsonyfáját és közben díszeket gyártottak. Az este folyamán egy "Mikulás-váró partyn" fokozódott a hangulat. A nap zárásaként a Télapó és segítői meglátogatták a csoportokat és közös éneklésért cserébe csomagokat osztogattak a diákoknak. Az egész estés programot a kollégiumi diákönkormányzat és Bibok Szilvia tanárnő szervezték.

Weisses győzelem a kollégiumok közötti ügyességi sorveresenyen

A Deák Ferenc Kollégium által szervezett kollégiumok közötti sorversenyen csapatunk az első helyet szerezte meg. Kollégistáink a tíz versenyszámból hetet megnyertek, így a győzelemért járó aranyérmet nagy fölénnyel, magabiztosan hódították el.

A bajnokcsapat tagjai: Komlósi Anett, Polyák Luca, Döbröczöni Csaba, Homola Richárd, Lőre Szebasztián, Szabados Gergő, Rácz Tamás, Trefeli Máté és Vácz Márk.

Gratulálunk a szép eredményhez!