HACKATON verseny 2019

A Budapesti Kereskedelmi Kamara által szervezett "Társadalmilag hasznos vállalkozások kitalálása HACKATON verseny" 2019.09.26-án került megrendezésre.

Honvéd-kadét szakmai nap

Honvéd-kadét szakmai nap az MN Altiszti Akadémiáján Szentendrén, avagy mit is jelent az „Acélkocka” altiszti felkészítő-kiképző életpálya program a seregben

Dömötör József

Kedves Munkatársak!

Néhai kollégánk, Dömötör József urnás temetése 2019. október 8-án, 9.00 órakor lesz az Új Köztemetőben.

1108 Bp., Kozma u. 8.
A sírhely száma: 73-1/0/0/103.

Gólyatábor

Tata, 2019. augusztus 28-30.

Honvéd Kadét Kupa

Hét - honvédelmi képzéssel foglalkozó - oktatási intézmény harminc középiskolás tanulója vett részt Püspökszilágyon, szeptember 12-én, a Magyar Honvédség Katonai Háromtusa Bajnokságának Kadét versenyén. A BKSzC Weiss Manfréd Szakgimnáziumát, Szakközépiskoláját és Kollégiumát Gaszler István osztályfőnök vezetésével négy fő Honvéd Kadét tanulónk képviselte: Pavlovics Misell, Zahár Flóra, Erdélyi Ajtony és Horváth Péter Zsombor.