DISZ NAP a Weissben

Idén sem maradt el a Diákszervezet által szervezett nap!

Virtuózok: Nagy Torma Krisztina

Kollégista a virtuózokban: Nagy Torma Krisztina kollégiumunk lakója bekerült a Duna TV- n futó Virtuózok zenei tehetségkutató elődöntőjébe. A harmonikás lány produkciója a nagyok kategóriájában május 25-én 19 óra 30 perctől lesz látható a Duna TV-n. Szurkoljunk neki!

IV. házi fekvenyomó verseny

Megrendezésre került a IV. fekvenyomó verseny. Az 5 jelentkező mellett szép számú közönség is ellátogatott a rendezvényre. A jelentkezők felkészültségének köszönhetően izgalmas verseny alakult ki.

A megmérettetés a mérlegeléssel kezdődött, majd bemelegítés után az első kinyomható súly 60 kg volt, ami természetesen nem okozott senkinek sem problémát! A legerősebb versenyzők 100 kg fölé jutottak!

Az elismerő okleveleket Herczeg Mária igazgatónő adta át! Köszönet illeti a versenyt szervező Erdős András tanár urat!

Thai Box ezüstérem: Kabarcz Balázs

Kabarcz Balázs 12.B osztályos tanulónk Thai Box sportágban szerzett ezüstérmet, amiért büszkék vagyunk rá. Kérésünkre az alábbi interjút adta nekünk...