Kézműves vitrinkiállítások a kollégium aulájában

A Kézműves Műhely 2017/18. tanévben 19. tanévét kezdte meg a kollégium 2. emeletén, mely jelenleg két szakkörnek ad otthont: a Kézműves Szakkörnek és a Díszítőművészeti Szakkörnek. Kínálatunkkal várjuk az érdeklődőket minden hétfőn 18:30-20:20 között. A fenti képen a Kézműves Műhely népszerűsítése céljából összeállított, hagyományosan minden tanév kezdetén kollégista diákok munkáiból válogatott Kézműves Vitrin Kiállítás részlete látható, mely 2017. szeptember 1. és október 10. között volt megtekinthető a kollégium aulájában.

Frissítve: Cseh Roland 2000-2017.

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy iskolánk tanulója, Cseh Roland (2000 - 2017) súlyos betegséggel küzdve 2017. november 3-án, életének 17. évében váratlanul elhunyt. Az iskola kapujára kitűzött fekete zászlóval és a bejáratnál lévő mécsessel őrá emlékezünk.

Frissítés:
Cseh Roland temetésére folyó év 11. hó 24-én, 13:00 órakor a Halásztelki temető ravatalozójából, polgári szertartás szerint kerül sor.

Magyar bajnok Németh Milán

Igen büszkék lehetünk Németh Milánra aki a 9.G osztály rendész tanulója, hiszen kötöttfogású kadet birkózásban magyar bajnoki címet szerzett 54 kilógrammban. Milánnak ez a 7. országos bajnoki címe. Teljesítménye kiemelkedő: serdülő létére, egy kategóriával feljebb, azaz nála 1-2 évvel idősebbek között érte el eredményét. Reméljük, még számtalan hasonló sikerben lesz része! Köszönjük osztályfőnöke, Ale Zsuzsa támogatását!