Nyitott napok

2016. NOVEMBER 21-25.
1. csoport 9 órától ­­­­­­­­­­­- 2. csoport 11 órától

Szeretettel várunk minden érdeklődő diákot és szülőt nyílt pályaválasztási hetünk minden napján. A látogatók két időpontból választható tájékoztatón vehetnek részt:

A naponta 9:00 és 11:00 órakor kezdődő beiskolázási tájékoztatónkban Herczeg Mária igazgató asszony tart előadást a választható képzésekről, a felvételi követelményekről, iskolánkról, pedagógiai programunkról. Ezt követően közismereti óralátogatáson vehetnek részt az érdeklődők, a naponta változó óralátogatási lehetőségek szerint.

Hasonló program

Szakmák Napja - 2016. november 25. péntek

Tanműhelylátogatás nyílt napja szakmai programokkal és kalandos vetélkedőkkel pályaválasztóknak ajánlva.

A Tanműhely kizárólag a Szakmák Napján látogatható, akkor viszont a szakmákat kézzelfoghatóan is ki lehet próbálni, meg lehet ismerni. Ez különösen azok számára érdekes, akik még nem döntötték el biztosan, milyen irányt választanának. Sokszor előfordult azonban, hogy a már választott képzést cserélte le valaki egy másikra, amelyet korábban még nem is ismert. Ne hagyd ki, ismerd meg a lehetőségeket!

Pályaválasztási tájékoztató